top of page
DSC_9002_edited.jpg

SOLE

Čerpáme inšpiráciu z tradičných piesní rôznych krajín a vyberáme z nich prvky a melódie, ktoré nás hlboko oslovujú. Repertoár spracovávame do novej podoby naprieč žánrami klasickej, jazzovej, ľudovej hudby, či world music. Dbáme na to, aby naše aranžmány ulahodili náročnejším poslucháčom, avšak zároveň ostávali zrozumiteľné a našli si cestu aj k širokej škále poslucháčov.

●●●

We are inspired by traditional songs of different countries. Choosing their particular elements we are transforming them into a contemporary sound across genres of jazz, classical music and world music. While our arrangements are likely to speak to more advanced listeners, at the same time the intimacy of the songs may easily find their way to a wide range of listeners.

●●●

Spev / Voice: Júlia Kozáková 
Klavír / Piano: Ľudovít Kotlár 
Akordeón / Accordion: Filip Urda
Kontrabas / Double bass : Ľubomír Gašpar 
Bicie / Drums: Juraj Raši 

V súčasnosti pracujeme na novom albume kapely SOLE, ktorého predpokladané verejné uvedenie je v júni 2023. Naša umelecká tvorba a produkcia albumu by nebola možná bez finančnej podpory Bratislavkého samosprávneho kraja a Fondu na podporu umenia. Ďakujeme! 

Dizajn bez názvu-28.png
FPU_logo2_cierne.jpg

+421 918 514 537

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page